Случаите на COVID 19 в САЩ растат. Непрекъснатото тръбене за маски, ваксини продължава. Въпреки това, все пак ще видим онези филми, които през 2020г. бяха отложени или взети от стрийминг платформите, поради пандемията. Един от тях е „Финч“ на Том Ханкс.

След многократно отлагане, продукцията най-сетне получи премиерна дата, след като по-рано през годината от Universal продадоха правате. Ще го гледаме по Apple Tv + от 05.11.2021г. За да отпразнуват това, от студиото публикуваха първи, официален кадър на Ханкс и приятелите му в света след апокалипсиса.

Носителят на Оскар Ханкс е учен, който е изключително притеснен, какво ще се случи с кучето му, след като умре. За това той създава робот, който да се грижи за него. Случват се неща и тримата се оказват въвлечени в приключение, в този свят след апокалипсиса.

Това е първия голям филм на реж. Мигел Сапочник, след „Игра на тронове.

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here

− 1 = 2