Ако сте пропуснали ЧАСТ ПЪРВА или ЧАСТ ВТОРА, може да си ги припомните преди да се впуснете към новата петица.

10) Джейсън Стейтъм

jason-statham

Джейсън Стейтъм е един от любимите ни актьори,които обожаваме да гледаме в който и да е филм. Но ако трябва да бъдем честни, от нещата, които той прави във филмите си, много малко имат нещо общо с актьорското майсторство.

ЗАЩО НЕ НИ ПУКА: Достатъчно корав, достатъчно умел в бойните изкуства, достатъчно силно излъчване на лошо момче… от там нататък всичко друго отстъпва на заден план!

9) Скарлет Йохансон

scarlett-johansson

Тривиално или не, но започнеш ли да не си достатъчно убедителна в нищо от това, което правиш, ти преставаш да бъдеш стилна актриса, способна да очарова дори само със силен диалог, а се превръщаш в актриса, за която ти трябват истински сили, за да не заспиш докато я гледаш на екран.

ЗАЩО НЕ НИ ПУКА: Погледнете я! Просто я погледнете….

8) Киану Рийвс

keanu-reeves

Рийвс притежава изключителната способност да се усмихва и да изглежда объркан пред камерата. И това не е само общоприет факт. Това е и основната причина,  поради която зрителите го харесват.

Той влезе в списъка с първокласните актьори на Холивуд с трилогията „Матрицата“ и излезе от него със всичко, което направи след това.

ЗАЩО НЕ НИ ПУКА: Киану за винаги ще си остане Нео от Матрицата. Никой друг не бихме могли да си представим освен него, да изпълнява главната роля в една от най- обичаните поредици за всички времена. Дори само за това, му прощаваме…. всичко останало!

7) Джош Хартнет

josh-hartnett

Обещаващ млад актьор, който някак потъна през годините, но въпреки това се запечата в зрителското съзнание. Великите актьори прекарват седмици за да усъвършенстват чуждия език за ролите си. Питър Лор научи английските си реплики за „Мъжът, който знаеше твърде много“ фонетично. Робърт Дениро прекара часове за да усъвършенства сицилианския си акцент за „“Кръстникът 2“.

Джош Хартнет направи това…… за да изпълни ролята на срамежлив задръстеняк от Йоркшир за романтичната катастрофа „Blow dry“.

ЗАЩО НЕ НИ ПУКА: „30 дневна нощ“, бе истинско попадение в десетката, а той се справи блестящо с ролята си.

6) Мадона

madonna

Мадона е истинска комедия,всеки път, когато застане пред камерата. От както младостта и… си замина и ни показа истината за изпълнителя под нея…. тази истина се оказа не особено привлекателна. Може би точно това е причината за неравната и и не блестяща с особени диаманти актьорска кариера.

ЗАЩО НЕ НИ ПУКА: Мадона е играла в няколко наистина добри филми през 80-те и 90-те и нека не забравяме, че „ЕВИТА“ дължи до голяма степен успеха си именно на нейното превъплъщение.

Очаквайте следващата седмица големия финал: четвъртата и последна част, в коятоще разкрием финалната петица и „почетната“ тройка в този не особено престижен списък.

Във финалната петица, едно от лицата които ще видим е:

lice

1 коментар

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here

52 − = 43