„Тор: Love and Thunder“ вече започна снимките си в Австралия. В профила си в Instagram, Крис Хемсуорт сподели как са стартирали снимките. Посрещането е било със специална церемония „Добре дошли в страната“ към екипа и актьорите, ръководена от кореняци – австралийци. Актьора показа и няколко снимки от случката, включващи него самия, реж. Тайка Уайтити и танцьори. (натисни стрелката сочеща дясно, върху снимката от поста по-долу)
Прекрасен старт на снимките с церемонията „Добре дошли в страната“ от Gamay танцьорите от Gadigal and Bidiagal Nation. Последва изпълнение на karakia от Маори танцьорите от Te Aranganui.- написа Хемсуорт
View this post on Instagram
В „Тор: Love and Thunder“ предстои да видим Крисчън Бейл в ролята на Гор, богът- касапин. Натали Портман се завръща в ролята на Джейн, за да вземе чука на Тор. Теса Томпсън се завръща в ролята на Валкирия, а Мат Деймън също преговаря за роля във филма. Част от героите от „Пазители на галактиката“ също ще се появят, след като наскоро стана ясно, че Крис Прат/ Звездния повелител, ще участва. Джейми Александър в ролята на Мантис и Дейв баутиста в ролята на Дракс също се подготвят за днимки.

Премиерата на „Тор: Love and Thunder“ е насрочена за 06.05.2022г.
Източник: MovieWeb




