Кой всъщност е под маската на злодея за сезона? Всички замесени в серияла мълчат.

Когато имаме маскиран злодей, се опитваме да запратим очакванията на зрителите в друга посока. Ако сме успели, вие ще сте шокирани и ще си кажете, че всъщност всичко се вързва перфектно. Надяваме се, че когато разберете кой е злодея всъщност и погледнете назад, ще си дадете сметка колко логично е всичко и как е имало нужда Бари да срещне точно този злодей в този сезон и как самият той се връзва с всички останали!

 

Има две основни вероятности. Към настоящия момент сме оставили възможността HR да е Савитар на по-заден план.

  • Вариант 1: Саватар е бъдеще версия на Уоли (самият бог на скоростта каза, че той сам се е създал)
  • Вариант 2: ОБРАТ! Саватар е бъдеща версия на самия Бари.

Продуцента ВАЛДЕС потвърди, че ЗНАЕ отговора на загадката. Подхвърлена бе и теорията, че HR не изглежда така, а реалното му лице го видяхме при онази машинка, с която си сменяше визията…..