Джоан Алън и Албърт Фини се присъединиха към актьорския състав на предстоящия „Заветът на Борн“.
Описан, като „обогатяване“ вселената, стартирала през 2002г. с пурвия филм (който от своя страна бе базиран на първата книга от поредицата на Робърт Лъдлъм), новият филм, който е спремиерна дата 3-ти Август 2012г. включва в актьорския си състав освен тях и номинираният за Оскар Джеръми Ренър, носителката на Оскар Рейчъл Уайз, Едуард Нортън и Оскар Айзък!
Алън, която участваше и в „Превъзходството на Борн“ и в „Ултиматумът на Борн“, ще повтори ролята си на Пам Ланди. Фини ( който участваше само в „Ултиматумът на Борн“) ще повтори ролята си на Д-р Албърт Хърш.
Тони Гилрой ще напише сценария и ще режисира новия филм. Историята няма да включва самият Джейсън Борн, но ще е тясно свързана с героя.
А докато стане време за премиерата на филма, не пропускайте да си спечелите страхотни награди от нашата специална игра,
http://www.captainamerica.cinebum.eu
посветена на „Капитан Америка“, който тръгва премиерно за страната от днес! Една от наградите, които ви очакват е това х 5:
Играта се осуществява с медийната подкрепа на www.netnagrada.com